migający ksenon

fotoholik serwis - NIEPROFESJONALNIE

Żarówki energooszczędne.banki odbijajace podczerwien.. | Czy po prostu ta żarówka też miga 100x na sekundę ( co strasznie męczy | wzrok) tak jak świetlówka w tradycyjnym dławikowym układzie pracy. To juz wiesz..
Żarówki energooszczędne.miga 100x na sekundę ( co strasznie męczy | wzrok) tak jak świetlówka w tradycyjnym dławikowym układzie pracy. | To juz wiesz. IMHO - zwykle swietlowki slabo migaja i w ogole.
nieużywanie kierunkowskazów przed światłami.. kto miga   Przynajmniej wiesz jakie zamiary ma ten przed toba. Ale swoją droga to się dziwie jak kierunkowskaz może oślepiać. Zaczeli ksenony w nich też zakładać?
nieużywanie kierunkowskazów przed światłami.Jacek Sałacki wrote: | nie wkurzam ludzi z tylu stopami i migaczem. w nocy mozna cholery dostac |  jak sie stoi za kims kto miga   Przynajmniej wiesz jakie zamiary ma ten przed toba. Ale swoją droga to się dziwie jak kierunkowskaz może oślepiać. Zaczeli ksenony w nich też zakładać? zamiary moge poznac np. po tym ze pas do jazdy prosto ma.
Swiatla w dzien... i po ptokach.. samochód na ileśtam tysięcy ma coś nie tak z ustawieniem świateł, ale dla nich to już argument. kontrolk dugich ledwo wida, ja tam bede miga na postojowych, zawsze mog powiedzie e.
Jak będzie wyglądać Galeria Krakowska.. w stjuningowanym maluchu kumpla z bloku ale on jest lepszy bo ma (prawie jak) ksenony i "ultrafioletowe" oświetlenie podwozia migające w rytm muzyki !!! ;)))
Zarowki..... i jest naprawde jasno i nkt mi nie miga - swiatlo jest bardziej skupione (wczesniej bylo wszedzie i nigdzie) wic latwo "ustalic" sruba regulacji do ktorego miejsca ma siegac snop swiatla..
Przednie oświetlenie.Przednie oświetlenie Widziałem ostatnio bikera z przeraźliwie jasno migającym światełkiem coś jak ksenon może ktoś wie co to za oświetlenie i ile kosztuje. Pozdrawiam 

Powered by WordPress dla [fotoholik serwis - NIEPROFESJONALNIE]. Design by Free WordPress Themes.