Mieszkania Chylonia

fotoholik serwis - NIEPROFESJONALNIE

Wynajmę mieszkanie.Nie wiem, czy to dobre miejsce na takie ogłoszenie. spróbuję. Moja ciocia chce wynająć mieszkanie - 2 pokoje z małą łazienką i mini-kuchnią. Urzadzone. Zadbane. Na parterze domku jednorodzinnego - wejscie. i teraz szuka kogoś poleconego. Domek jest w Gdyni-Chyloni. Reszta dla zainteresowanych na priv. Całusy.
AGNES - 2,5 letnia goldenka DO ADOPCJI.Witam wszystkich. Mieliśmy zwariowany tydzień dlatego nic nie pisaliśmy. Niestety czeka nas przeprowadzka do Gdyni a dokładniej do Chyloni. Tam też będziemy mieszkać na parterze i będziemy mieli takie same warunki.. nie robi ale na początku uparcie próbowała Julce pomóc Pozdrawiamy wszystkich gorąco w ferworze walki w mieszkaniu
ruch na Obwodowej.a my sie cieszymy ze tutaj mieszkamy,przedtem mieszkalismy na chyloni w gdyni i tam dopiero byl kosmos w godzinach szczytu. tutaj to tez nie raj na ziemi ale my sie cieszymy z wlasnego mieszkanka . wiec jezeli tak wam zle to proponje sprzedac mieszkanie i tak jak radzi ewa kupic mieszkanie za milion zlotych i pozostaje tylko szczesliwie mieszkac
WŁAMANIA DO MIESZKAŃ....Witam Mam pytanie odnosnie bezpieczeństwa mieszkan na osiedlu semeko,ci z Państwa co dłużej mieszkaja,czy działo sie cos złego?jakies włamania do mieszkan,kradzierze?pytam z ciekawosci. Obecnie w Chyloni panuje plaga właman na partery.Nie dawno byla sytuacja że facet drzemał w mieszkaniu,łomem otworzyli drzwi balkonowe,wyłamali i biedny gosc spał i dostal w głowe,ale nic nie ukradli włamanie po godzinie 17tej..w dzien.
Historia zwiazana z Zamieszkaniem lub Opuszczeniem Brzezna.Moja mama wraz ze swoimi rodzicami (Kaszubami z okolic Matarni i Bysewa) otrzymała w 1966r. dwupokojowe mieszkanie w bloku w zamian za 1/2 domku w Nowym Porcie przy ul. Oliwskiej, który został przejęty przez państwo na rozbudowę Morskiego Portu Handlowego. Dziadek w latach 20-tych XXw mieszkał w Chyloni i uczestniczył w budowie Gdyni, po wojnie pracował jako doker w Nowym Porcie w.
3miasto koleją.jako ze gdynia i okoliece to od prawie 3 lat moj 2 dom nieomieszkalem zerknac co sie kroi. plan macie fajowy choc zmienilbym punkt odnośnie przejazdu z chyloni do cenrum gdyni. mieszkania. troche sie rozpisalem. wracajac do tematu - jakbyscie potrzebowali jakis konkretnych informacji to dajcie znac postaram sie dowiedziec i bede sie odzywal. ahoy ludziska
Nocne Patrole 2008 (wiosna).trasą do Dębogórza Wybudowania i drogą EC Gdynia do Gdyni Pogórze a stamtąd przez Chylonię na Morską. Wjazd na estakadę rzęsiście oświetlony, dzięki czemu szybko na naszej nitce zauważyliśmy ogrodzenie. Więc. udaliśmy się znów Chylońską i Hutniczą do Rumi skutecznie ścigając się z samochodami (bo akurat otwarto przejazd kolejowy w Cisowej ). Ponownie zatrzymaliśmy się na odpoczynek pod Leroy Merlin patrząc na.
I want to go to the seaside.. innym kontekście. Dzisiejsza sobota minęła tak jak kilka czy może nawet kilkanaście porpzednich - Chylonia, mieszkanie na 10piętrze, piękny widok za oknem, dwie tablice, paczka kredy i multum zadań z matmy.
.. 15. Chylonia - okolice dworca - wieczorami zdarzały się tu kradzieże i pobicia. Policja patroluje ten rejon często, jednak nie jest to z pewnością najbezpieczniejsze miejsce w Gdyni. 16. Grabówek -. 

Powered by WordPress dla [fotoholik serwis - NIEPROFESJONALNIE]. Design by Free WordPress Themes.